Fotografia reklamowa Bielsko-Biała

W dzi­siej­szym świe­cie obraz jest pod­sta­wo­wym nośni­kiem infor­ma­cji i pod­stawą w rekla­mie. Warto zadbać o dobrą jakość, pro­fe­sjo­nal­nie wyko­na­nych foto­gra­fii swo­ich pro­duk­tów. Takie zdjęcia produktowe przy­cią­gną wzrok i zwięk­szą wielokrotnie zain­te­re­so­wa­nie klien­tów. Nie od dziś funk­cjo­nuje stwier­dze­nie, iż kupu­jemy oczami. Profesjonalne zdjęcia reklamowe zwiększą sprzedaż produktów w serwisach takich jak Allegro, Amazon, OLX

Foto­gra­fia rekla­mowa Biel­sko-Biała to świetny spo­sób na pro­mo­cję swo­jej firmy w Inter­ne­cie. Zdjęcia produktowe to również jedna z najważniejszych rzeczy w katalogach drukowanych oraz materiałach reklamowych sklepów internetowych, producentów oraz dystrybutorów.

Fotografia produktów/packshot

Packshoty to proste zdjęcie Twoich produktów. Wykonuje się je na białym tle aby były uniwersalne i zgodne ze standardami portali zakupowych np. Allegro lub Amazon. Często takie zdjęcia są dodatkowo poddawane szparowaniu (czyli usunięciu tła). Zdjęcie produktów można sfotografować z efektywnym odbiciem lub cieniem, który uatrakcyjni finalny efekt.

Fotografia przedmiotów przezroczystych i błyszczących

Posiadam duże doświadczenie w fotografowaniu produktów, które odbiją światło (chrom, stal nierdzewna, INOX, szkło) albo są przezroczyste. Zdjęcia takie wykonuje na specjalnym stole z użyciem odpowiednich dyfuzorów lub w komorze bezcieniowej. Zapewnia to redukcje niechcianych odbić a przezroczysty lub metaliczny przedmiot jest doskonale widoczny i kontrastowy.

Fotografia reklamowa i aranżacyjna

Pokaż swoje pro­dukty w cie­ka­wej aranżacji z róż­nymi atrakcyjnymi rekwi­zy­tami oraz dodat­kami. Zdję­cia takie uwydatnią uży­tecz­ność produktu oraz jego cechy. W sesjach reklamowych mogą również uczestniczyć modele oraz modelki. Fotografie takie są wykonywanie według zaleceń klienta w studio na podstawie wcześniejszego briefu.

Prezentacje 360 stopni

Pokaż swoje produkty na prezentacji 360 stopni, która umożliwi wyeksponowanie wszystkich zalet produktu z każdej strony. Istnieje możliwość wyboru odpowiedniej liczby klatek tak aby ruch był jak najbardziej płynny. Prezentacje można przybliżać/oddalać oraz samodzielnie obracać produkt.

Przykładowe zdjęcia produktowe oraz reklamowe

Jak wygląda współpraca?

Fotografia reklamowa Bielsko-Biała

DOSTARCZENIE PRODUKTÓW

Produkty można dostarczyć osobiście lub kurierem.

zdjęcie
próbne

Wykonywane jest zdjęcie testowe produktu i wysłane do oceny.

sesja
produktów

Wykonywana jest sesja wszystkich produktów według zaleceń.

Wybór
zdjęć

Klient może wybrać interesujące kadry przed właściwą obróbką.

obróbka
fotografii

Zdjęcia produktowe są obrabiane w programach graficznych.

Wysyłka
zdjęć

Gotowe zdjęcia wysyłam poprzez dysk internetowy lub na E-mail.

Przygotowanie przedmiotów do zdjęć produktowych

Aby wykonać profesjonalne zdjęcie produktowe typu packshot potrzebne jest odpowiednie przygotowanie produktów do sesji zdjęciowej w studio. Wykonuje następujące czynności przed przystąpieniem do fotografowania:

Fotografia reklamowa Bielsko-Biała

Zgodność kolorystyczna zdjęć reklamowych

Packshoty oraz zdjęcia reklamowe zamówione u mnie są odpowiednio przygotowane pod względem kolorystyki. Dzięki temu masz pewność, że Twoje zdjęcia będą wyglądać świetnie!

Fotografia reklamowa Bielsko-Biała

Obróbka graficzna zdjęć produktowych

Aby Twój produkt wyglądał idealnie zdjęcie można poddać różnym zabiegom graficznym. Rodzaj i koszt obróbki jest dopasowywany do konkretnego zlecenia.

Podwieszone na żyłkach

dodany cień i odbicie

dodane wypełnienie

Usunięcie tła

Ile kosztuje sesja produktów?

Z racji charakteru usługi każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. W celu wyceny zrealizowania sesji zdjęciowej produktowej lub reklamowej proszę o uzupełnienie i przesłanie poniższego formularza. Aby uzyskać dokładniejszą wycenę online proszę podać liczbę produktów do sfotografowania, ilość potrzebnych zdjęć dla jednego produktu oraz przykładowe zdjęcia produktu.  Wycena zostanie przesłana na Email w ciągu 24 godzin. Na każda sesje reklamową wystawiam fakturę VAT 23% oraz czytelną umowę z odpowiednią licencją na użycie zdjęć. 

Zamów wycenę online zdjęć produktów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją odpowiedzi na zadane zapytanie, opisanej w Polityce prywatności Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

DARMOWY PACKSHOT!

Zastanawiasz się czy packshoty są dobre dla Twojej  firmy? Wykonam jedno zdjęcie (o wartości 30 zł), Twojego produktu całkowicie za darmo!

  • 1 zdjęcie Twojego dowolnego produktu.
  • Czas wykonania próbki – do 24 godzin.
  • Produkt można dostarczyć osobiście lub kurierem.