Wirtualne spacery VR

Wirtualne spacery Bielsko-Biała-Kraków-Katowice

Pokaż  wnętrza  swojej firmy  w niezwykły innowacyjny sposób. Zaciekaw widzów swoją ofertą i  skorzystaj z panoram sferycznych oraz wirtualnych spacerów. Twoje ogłoszenia mieszkań nie muszą być już nudne i podobne do dziesiątek innych. Dzięki panoramom 360  stopni zyskasz nowych klientów. Skorzystaj z  Wirtualne spacery Bielsko-Biała-Kraków-Katowice już dzisiaj!

Wirtualne spacery Bielsko-Biała-Kraków-Katowice

Skorzystaj z następujących usług:

wirtualne spacery mieszkań, domów oraz apartamentów

Idealne rozwiązanie przy sprzedaży lub najmu nieruchomości.

wirtualne spacery obiektów usługowych

Wizytówka 360 stopni dla restauracji, klubów, hoteli, sklepów i biur.

Panoramy 360 stopni

Pojedyncze panoramy do umieszczenia na Facebook, własnej stronie internetowej lub portalu booking.com

wirtualne spacery gotowych realizacji

Idealne rozwiązanie na ciekawe przestawienie swoich projektów dla architektów i projektantów. Gotowe spacery można oglądać w goglach VR!

wirtualne spacery dla street view

Pokaż się w mapach Google i zadbaj o atrakcyjną wizytówkę. Spacer Street View można również umieścić na własnej stronie internetowej. Tworzę również spacery wielopoziomowe w technologii Street View.

Wirtualne spacery Bielsko-Biała-Kraków-Katowice
Sprawdź mnie na liście rekomendowanych fotografów

Jak wykonuje panoramy sferyczne?

Wirtualne spacery Bielsko-Biała-Kraków-Katowice

Posiadam rekomendacje Google do tworzenia zdjęć umieszczanych w  mapach street view. Panoramy tworzę przy użyciu pełnoklatkowego aparatu firmy Nikon, wykorzystuję specjalny obiektyw szerokokątny oraz głowice panoramiczną która zapewnia dokładne wykonanie panoramy. Zdjęcia w pomieszczeniach wykonuję co około 2 metry. Panoramy oraz spacery możesz oglądać w goglach VR, które zapewnią niesamowite wrażenie i poczujesz się jakbyś był naprawdę w oglądanym pomieszczeniu! Wystarczy odpowiedni smartphone i gogle Cardboard, które można kupić za parę złotych w praktycznie każdym sklepie z elektroniką. Zapoznaj się za pakietami, wybierz odpowiedni dla siebie lub zamów bezpłatną wycenę. Oprócz panoram 360 stopni możesz zamówić u mnie tradycyjną sesje zdjęciową wnętrz.

Przykładowe realizacje spacerów street view i panoram 360 stopni

redakcja

Redakcja BB

SPACER STREET VIEW

Restauracja (1)

Aż się uszy trzęsą

SPACER WIRTUALNY

miod

Cukiernia Miód Malina

spacer street view

most

Most Bielsko-Biała

spacer street view nocny

Bez nazwy-1

Apartament Górski

zdjęcie 360

Gdzie można wykorzystać wirtualny spacer w 360 stopniach?

Wirtualne spacery Bielsko-Biała-Kraków-Katowice

wizytówka firmy w google

Wizytówki w Google, posiadające własny spacer Street View są bardziej interesujące dla potencjalnych klientów.

własna strona www

Do każdego spaceru Street View załączam specjalny kod w HTML, który pozwalana na umieszczenie spaceru na każdej stronie.

media społecznościowe

Panoramy 360 stopni można umieścić na Facebooku, który posiada wbudowany odtwarzacz takich zdjęć.

prezentacje VR

Wirtualne spacery do idealna opcja prezentacji nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Umożliwia pokaz bez wychodzenia z domu.

Ile kosztuje wirtualny spacer?

Z racji charakteru usługi każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. W celu wyceny zrealizowania wirtualnego spaceru proszę o uzupełnienie i przesłanie poniższego formularza. Aby uzyskać dokładniejszą wycenę online proszę podać liczbę pomieszczeń przeznaczoną do wykonania wirtualnego spaceru oraz przesłania zdjęć poglądowych pomieszczeń. W przypadku dużych realizacji 360 stopni, wycena jest przeprowadzana na miejscu w rejonie śląska i małopolski. Wycena zostanie przesłana na Email w ciągu 12 godzin.

Zamów wycenę online wirtualnego spaceru.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją odpowiedzi na zadane zapytanie, opisanej w Polityce prywatności Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.